روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "درخواست مهم ساپینتو؛ بازیکنی حق جدایی ندارد!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درخواست مهم ساپینتو؛ بازیکنی حق جدایی ندارد!

ریکاردو ساپینتو به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است که هیچکدام از بازیکنان این تیم تا نظر نهایی او حق جدیی ندارند.به گزارش طرفداری، در شرایطی که هنوز فعالیت استقلال در نقل و انتقالات به صورت گسترده آغاز نشده است تعدادی از بازیکنان این تیم که حدس می زنند به آنها چندان فرصت بازی نرسد، تصمیم به جدایی از استقلال گرفته اند.در این بین شنیدیم ساپینتو به مدیران استقلال اعلام کرده است که فعلا هیج بازیکنی حق جدایی از این تیم را ندارد و او در مورد آینده آنها تصمیم گیری می کند.قرار است ساپینتو بعد از بررسی شرایط تمام بازیکنان در مورد آینده آنها تصمیم گیری کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درخواست مهم ساپینتو؛ بازیکنی حق جدایی ندارد! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×