روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی مهدی پور با استقلال قرارداد دارد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی مهدی پور با استقلال قرارداد دارد

مهدی مهدی پور با استقلال قرارداد دارد هرچند که در قرارداد این بازیکن بندی مبنی بر جدایی وجود دارد.به گزارش طرفداری، چند هفته مانده به پایان لیگ برتر اخباری منتشر شد که قرارداد مهدی مهدی پور با استقلال در پایان فصل به پایان می رسد و این بازیکن می تواند به پیشنهادهایش پاسخ مثبت بدهد. در ان بین حتی گفته شده باشگاه العربی به مهدی مهدی پور پیشنهاد رسمی داده است.با این حال پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد مهدی مهدی پور با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارد اما در قرارداد او بندی گنجانده شده است که او می تواند در ازای پرداخت مبلغی از جمع آبی پوشان جدا شود.در این بین شنیدیم مبلغ بند فسخ قراراداد مهدی پور عدد زیادی است و بعید است باشگاه العربی قطر یا سایر باشگاه های خواهان او حاضر بشوند آن را پرداخت کنند.بیشتر بخوانید:پیشنهاد رسمی العربی قطر به مهدی مهدی پور / ادعای یک خبرگزاری

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی مهدی پور با استقلال قرارداد دارد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×