روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "زمانی که ریکاردو ساپینتو گزینه پرسپولیس بود!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

زمانی که ریکاردو ساپینتو گزینه پرسپولیس بود!

ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید استقلال زمانی گزینه هدایت پرسپولیس بود.به گزارش طرفداری، ریکاردو ساپنیتو پرتغالی که تا دقایقی دیگر در استقلال معارفه می شود، زمانی یکی از گزینه های هدایت پرسپولیس بود اما در نهایت سرخپوشان با گابریل کالدرون آرژانتینی به توافق نهایی دست پیدا کردند.ریکاردو ساپینتو در آن زمان قراردادش با لژیا ورشو لهستان، به پایان رسیده بود. مدیران وقت پرسپولیس که از رفتن برانکو شوکه شده بودند، نمایندگانی را به ترکیه فرستادند و در این کشور با مدیربرنامه چندین مربی خارجی مذاکره کردند تا از میان آنها، بهترین گزینه را برای هدایت پرسپولیس انتخاب کنند. ساپینتو یکی از گزینه های پیشنهادی به پرسپولیس بود اما سرخ ها آن زمان با گابریل کالدرون آرژانتینی توافق کردند و ریکاردو ساپینتو نیز چند روز پس از این اتفاق با باشگاه اسپورتینگ براگا به توافق رسید که البته در این تیم هم فقط 5 ماه دوام آورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " زمانی که ریکاردو ساپینتو گزینه پرسپولیس بود! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×