روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "یک سوال از تیم مذاکره کننده استقلال؛ ساپینتو را با چه متر و معیاری خریدید؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

یک سوال از تیم مذاکره کننده استقلال؛ ساپینتو را با چه متر و معیاری خریدید؟

ریکاردو ساپینتو، سرمربی جدید استقلال در 10 سال گذشته هدایت 14 تیم را در فوتبال جهان بر عهده داشته است، این آمار برای سرمربی تیم استقلال آماری بحث بر انگیز است.به گزارش طرفداری، به نظر می رسد در 10 سال گذشته سرمربی استقلال یکی از سرمربیانی است که بیشترین تیم را داشته است. این که چطور یک مربی در 10 سال مربی 14 تیم بوده به شدت عجیب است و نشان می دهد او در تیم هایش تداوم نداشته و نکته جالب تر این که قرارداد او با هیچ تیمی تمدید نشده است.سرمربی استقلال در حالی 14 تیم عوض کرده که هیچ کدام از تیم هایش تکراری نبوده و معمولا تیم های گذشته او نه تنها قراردادش را تمدید نکرده بلکه بعد از سالها هیچ گاه از او برای تکرار همکاری دعوت نکرده اند.البته اینها نشانه های منفی کار نیست و امیدواریم استقلالی ها با این مربی موفق شوند و بتوانند این مربی را بعد از پایان قرارداد در جمع خود داشته باشند تا فرجی در کار مربیگری این مربی پرتغالی حاصل شود و یک تیم قرار داد این بازیکن سابق فوتبال را تمدید کند، این نه دعای خیر برای ساپینتو که دعای خیر برای استقلال است چرا که تنها موفقیت او در استقلال می تواند قرارداد او را تمدید کند و ما هم دوست داریم استقلال با این مربی موفق باشد.ما برای قضاوت عملکرد ساپینتو باید منتظر آغاز باز های لیگ و عملکرد استقلال باشیم اما تا به این لحظه تنها موردی که می توانیم به آن اتکا کنیم، بررسی کارنامه این سرمربی است.در کارنامه ساپینتو شاهد حضور های کوتاه مدت در تیم های مختلفی هستیم و از سوی دیگر طولانی مدت ترین حضور این سرمربی روی نیمکت یک تیم به استاندارد لیژ بر می گردد که این سرمربی چیزی حدود 11 ماه در آن تیم حضور داشت و تا به حال این سرمربی حضوری بیش از یک سال در یک تیم نداشته باشد و باید این سوال را از تیم مذاکره کننده با ساپینتو پرسید که این سرمربی را از بین چه گزینه هایی انتخاب کرده اند و در روز هایی که استقلال نیاز به برنامه بلند مدت دارد چرا سراغ چنین سرمربی ای رفته اند.به این جدول با دقت نگاه کنید؛ مرد پرتغالی در کارنامه مربیگری خود حضور های 70 روزه، 92 روزه، 84 روزه و 76 روزه را هم داشته است. از کدام معیار تیم مذاکره کننده به این نتیجه رسید که می تواند یک برنامه بلند مدت را با این مربی پیش ببرد؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " یک سوال از تیم مذاکره کننده استقلال؛ ساپینتو را با چه متر و معیاری خریدید؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×