روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "عارف غلامی مهمترین تمدیدی بین بازیکنان استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عارف غلامی مهمترین تمدیدی بین بازیکنان استقلال

از میان بازیکنان بدون قرارداد استقلال، عارف غلامی تنها بازیکنی است که از یک تیم خارجی پیشنهاد دارد و باشگاه کار سختی برای تمدید قرارداد با او دارد.به گزارش طرفداری، با پایان فصل قرارداد چند بازیکن استقلال با این باشگاه به پایان می رسد که یکی از این بازیکنان عارف غلامی است، بازیکنی که در بازگشت از یک مصدومیت طولانی نمایش درخشانی در نیم فصل دوم لیگ 21 داشت و حتی توانست به تیم ملی هم برسد.حالا این بازیکن از لیگ پرتغال پیشنهاد رسمی دریافت کرده است و به همین دلیل کار باشگاه برای تمدید قرارداد با او سخت تر از سایر بازیکنان است.گفتنی است پیشنهاد اولیه به غلامی ارائه شده و قرار است ظرف روزهای آینده مذاکرات نهایی با او انجام شود.بیشتر بخوانید:آغاز مذاکرات استقلال با 3 ملی پوش تیم تا 48 ساعت آیندهسد آهنی استقلال در آستانه فروپاشی!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عارف غلامی مهمترین تمدیدی بین بازیکنان استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×