روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آرمین سهرابیان گزینه جدید خط دفاع استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آرمین سهرابیان گزینه جدید خط دفاع استقلال

آرمین سهرابیان گزینه جدید استقلال برای تقویت خط دفاع این تیم محسوب می شود.به گزارش طرفداری، یکی از اهداف مهم استقلال در فصل نقل و انتقالات تقویت خط دفاع است چرا که از میان مدافعان فصل گذشته جدایی رافائل سیلوا قطعی شده است، هنوز مشخص نیست آیا سیاوش یزدانی می تواند به این تیم برگردد یا نه ضمن اینکه ممکن است عارف غلامی هم از جمع آبی ها جدا شود.در این بین اینطور عنوان شده است که نژاد مهدی تنها گزینه استقلال در خط دفاع است در حالی که آبی ها با آرمین سهرابیان هم مذاکره کرده اند.سهرابیان سابقه حضور در استقلال را دارد و باید دید آیا مدیران باشگاه می توانند او را راضی به بازگشت به این تیم کنند یا نه.بیشتر بخوانید:استقلالی سابق علیه پرسپولیسبازگشت ملی پوشان گل گهر به تمرینات

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آرمین سهرابیان گزینه جدید خط دفاع استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×