روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سرمربی پر شکست، مربی تیم بی شکست شد!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرمربی پر شکست، مربی تیم بی شکست شد!

ریکاردو ساپینتو در حالی سرمربی تیم استقلال شد که در 20 ماه گذشته هدایت 3 تیم را بر عهده داشته و استقلال چهارمین تیمی است که این سرمربی هدایت آن را بر عهده می گیرد.به گزارش طرفداری، خلاف استقلال که تیمی بی شکست در سال گذشته بوده است، در 20 ماه گذشته سرمربی جدید استقلال 27 باخت را تنها در 56 بازی تجربه کرده و تنها در این مدت رنگ 15 برد را دیده است.اگر این رقم را بر سه تقسیم کنیم باید بگوییم سرمربی تیم استقلال به ازای هر 5 برد 9 بار بازنده شده است که آمار خوبی به شمار نمی رود.ساپینتو در 20 ماه گذشته هدایت تیم های واسکودو گامای برزیل، غازی آنتپ ترکیه و موریرنسه پرتغال را برعهده داشته است.او در تیم اول خود در 15 بازی 3 برد، 6 مساوی و 6 باخت به دست آورد، در تیم دوم خود هم 6 برد، 6 مساوی و 9 باخت نصیب تیم او شد و در تیم سوم هم او 6 برد، 2 مساوی و 12 باخت کسب کرد.نکته قابل توجه این که تیم استقلال تنها تیم بی شکست فوتبال ایران در لیگ گذشته بوده است، به عبارتی مردی که به طور میانگین تقریبا یک بازی در میان می بازد مربی تیمی شده است که بی شکست ترین تیم فوتبال ایران بوده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرمربی پر شکست، مربی تیم بی شکست شد! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×