روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تلاش استقلال برای بازگرداندن مهدی قائدی / ادعای یک خبرگزاری" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تلاش استقلال برای بازگرداندن مهدی قائدی / ادعای یک خبرگزاری

باشگاه شباب الاهلی امارات پیشنهاد باشگاه استقلال برای انتقال مهدی قائدی به این تیم را نپذیرفت.به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، باشگاه استقلال که این روزها فعالیت جدی خود را در فصل نقل وانتقالات آغاز کرده، درصدد بازگرداندن مهدی قائدی است. مدیران استقلال چند روزی است که مکاتبات شان را با باشگاه شباب الاهلی درباره جذب قرضی یا قطعی قائدی آغاز کرده اند، ولی باشگاه اماراتی هنوز موافقت خود را با این انتقال اعلام نکرده است.با اینکه استقلال برای جلب رضایت اماراتی ها کار سختی دارد، ولی همچنان در تلاش است تا قائدی را برگرداند. این در حالی است که تیم اتحاد کلبا تیم تحت هدایت فرهاد مجیدی هم قائدی را می خواهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تلاش استقلال برای بازگرداندن مهدی قائدی / ادعای یک خبرگزاری از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×