روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرکاس: برخی بازیکنان شروط خاصی دارند/ به جای ۲۰ بازیکن باید ۲۰۰ بازیکن جذب کنیم!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرکاس: برخی بازیکنان شروط خاصی دارند/ به جای ۲۰ بازیکن باید ۲۰۰ بازیکن جذب کنیم!

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت تأکید کرد، برخی بازیکنان برای حضور در این تیم شروط خاصی داشتند که باشگاه در تأمین آنها ناتوان بوده است.به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، رضا پرکاس سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره برگزاری اردوی شاگردانش در بروجن گفت:با هماهنگی های مدیریت باشگاه ما توانستیم یک اردوی خیلی خوب در شهر بروجن برگزار کنیم. با توجه به آب و هوای خوب این شهر برنامه ما این بود که روزی دو جلسه تمرین کنیم که این اتفاق افتاد و برای ما خیلی اهمیت داشت. خوشبختانه چمن محل برگزاری اردوی ما خیلی خوب بود و به لحاظ اسکان اعضای تیم هم شرایط خیلی خوبی داشتیم و در مسیر اهداف مدنظرمان قرار گرفتیم.وی ادامه داد:یکسری از بازیکنان ما دچار مصدومیت بودند، برای مثال کاپیتان تیم ما طالب ریکانی با مصدومیتی از گذشته روبه رو بود و ما تصمیم گرفتیم که درمان این بازیکن در آبادان انجام شود تا در اردوی تهران بتواند به ما ملحق شود. یکی دو بازیکن دیگر هم مصدومیت های جزئی داشتند و با آزمایش هایی که انجام دادیم مشخص شد که خیلی مصدومیت شان جدی نیست و در چند روز آینده می توانند به تیم اضافه شوند.سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت افزود:دو مربی خارجی که در چند روز گذشته کارهای اداری قرارداد آنها انجام شده است، تا چند روز آینده به کادر فنی اضافه خواهند شد و روز شنبه به تهران خواهند آمد و در اردوی تهران در کنار ما خواهند بود. ان شاءالله اردوی تهران را با کادر کامل بازیکنان و فنی برگزار خواهیم کرد.پرکاس درباره جذب بازیکنان جدید عنوان کرد:پس از اینکه بنده مسئولیت فنی تیم را برعهده گرفتم مبنای کار ما برای جذب بازیکن این بود که ابتدا بازیکنانی که در فصل گذشته در تیم حضور داشتند تمدید قرارداد آنها در اولویت باشد، در واقع ما لیست مازادی نداشتیم و شرایط تمام بازیکنان را بررسی کردیم. یکسری از بازیکنان مثل مطلق زاده چون سرباز بود مجبور شد که از تیم جدا شود، یکسری بازیکن دیگر مثل زواره ای، حامدی فر و غبیشاوی قبل از حضور من با تیم های استقلال و فولاد قرارداد بسته بودند و از دست ما خارج شدند و سایر بازیکنان هم پس از بررسی شرایط شان تا جایی که امکان داشت قراردادشان تمدید شد و اگر بازیکنی تمدید نکرد شرایطش فراهم نبوده است و یا بازیکنانی که مدنظر ما بودند، شروط خاصی داشتند که باشگاه از عهده آن بر نمی آمد.وی درباره این موضوع که بسیاری از هواداران آبادانی از نقل وانتقالات صنعت نفت ابراز ناراحتی کرده اند، خاطرنشان کرد:بسیاری از هواداران می گویند فلان بازیکن از یک باشگاه جدا شده است و ما باید آن بازیکن را جذب کنیم، من به هواداران می گویم وقتی یک بازیکن که برای مثال از فولاد خوزستان به دلیل مسائل مالی جدا شده است، باشگاهی با شرایط صنعت نفت نمی تواند این بازیکن را به خدمت بگیرد. هواداران صنعت نفت بدانند که همه بازیکنانی که در نقل وانتقالات حضور دارند رصد می کنیم، ولی باید بازیکنی را باید جذب کنیم که بیشترین کارایی را برای ما داشته باشد، ما باید برای پست های خالی که در تیم داریم بازیکن بگیریم. هواداران صنعت نفت دل نگران نباشند و من به سلیقه آنها احترام می گذارم. این باشگاه متعلق به تمام علاقه مندان و هواداران آبادانی است و اگر بخواهیم نسبت به نظر تک تک هواداران عمل کنیم باید به جای 20 بازیکن 200 بازیکن جذب کنیم. ما امیدواریم که فصل خیلی خوبی را آغاز کنیم و این کار نیاز به همدلی و همیاری اعضای تیم و همین طور حمایت هواداران دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرکاس: برخی بازیکنان شروط خاصی دارند/ به جای ۲۰ بازیکن باید ۲۰۰ بازیکن جذب کنیم! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×