روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حسین مددی به آلومینیوم پیوست / رسمی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حسین مددی به آلومینیوم پیوست / رسمی

آلومینیوم از جذب حسین مددی خبر داد.به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه باشگاه آلومینیوم اراک، حسین مددی که از جمله فوتبالیست های بومی اراک به حساب می آید و طی سالیان اخیر تجربه بازی در باشگاه های زیادی در لیگ برتر و لیگ یک را داشته، با قراردادی به مدت دو فصل به آلومینیوم پیوست.این بازیکن ۲۷ ساله که تجربه سه فصل حضور در آلومینیوم را داشته و فصل گذشته برای تیم استقلال خوزستان به میدان رفته بود، با نظر مثبت سید مهدی رحمتی به جمع اراکی ها بازگشت و با ایرالکو قرارداد بست.مددی که توانایی بازی در پست وینگرهای راست و چپ را دارد، یکی از بازیکنان نساجی در سال صعود این تیم به لیگ برتر بود و علاوه بر آن تجربه بازی در تیم های سیاه جامگان مشهد، پارس جنوبی جم، خیبر خرم آباد، خوشه طلایی و نیروی زمینی تهران را در کارنامه دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حسین مددی به آلومینیوم پیوست / رسمی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×