روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رسمی؛ کاوه رضایی به استقلال پیوست" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رسمی؛ کاوه رضایی به استقلال پیوست

رولان بارتمسئولین محترم سایت طرفداری آیا انتخاب نام کاربری توهین آمیز به منزله توهین نیست؟فردی با نام کاربری «پهلوان وریا غفوری»، جدای از اینکه به طور مداوم دست به نفرت پراکنی می زنه، جدای از اینکه به طور مداوم با اعصاب خیلی از اعضای سایت بازی می کنه و به فکر آسایش روحی و فکری هیچکس نیست، با انتخاب این نام کاربری علاوه بر اینکه وریا غفوری اسطوره زنده باشگاه استقلال رو به تمسخر گرفته به نوعی با انتخاب واژه «پهلوان» به هموطنان کرد زبان هم توهین می کنه.بنده به عنوان یک ایرانی ضمن انزجار از رفتارهای منزجر کننده این فرد از مسئولین سایت تقاضا می کنم اجازه ندن فردی با این نام در سایت فعالیت کنه.لازم به ذکر این نکته نیست که افرادی مثل وریا غفوری فارغ از رنگها به عنوان انسانی بزرگ و با شرف، مورد احترام همه انسانهای آزاده قرار گرفته و از قضا اسطوره های پرسپولیسی بیش از استقلالی ها از وی حمایت کرده اند. پس اجازه ندهیم افرادی چون این فرد مورد نظر (پهلوان وریا غفوری) که برای هیچکدام از ارزشهای واقعی جامعه ایرانی احترام قائل نیست اینقدر آزادانه ارزشهای انسانی رو لگدمال کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رسمی؛ کاوه رضایی به استقلال پیوست از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×