روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "امیرحسین حسین‌ زاده: دین خودم را به استقلال ادا کردم؛ نمی دانم چه پیش می آید" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امیرحسین حسین‌ زاده: دین خودم را به استقلال ادا کردم؛ نمی دانم چه پیش می آید

امیرحسین حسین زاده از جدایی از استقلال می گوید.به گزارش طرفداری، امیرحسین حسین زاده درباره راهی شدن به بلژیک گفت:خدا را شکر پس از چند مدتی که زمزمه هایی مبنی بر جدایی من بود، این اتفاق افتاد. پس از صحبت هایی که با باشگاه انجام دادم و توافقاتی که انجام شد، دو طرف بالاخره پس از کلنجار هایی که با هم داشتیم، راضی شدیم و باشگاه پس از کش و قوس های فراوان رضایت داد و موفق شدیم رضایت نامه را بگیریم و ان شاءالله برای توافق با تیم شارلوا راهی بلژیک می شویم.او درباره آماده بودن برای بازی در اروپا گفت:نمی دانم شرایط چگونه می خواهد پیش برود اما من همیشه هر جا که بوده ام همواره سعی و تلاش خود را کرده ام تا بهترینِ خود را ارائه دهم و امیدوارم که در بلژیک هم همین اتفاق بیفتد.حسین زاده در پیام خود برای هواداران استقلال گفت:یک سالی که کنار باشگاه بزرگ استقلال بودم، هم روزهای خوب و هم روزهای بد را تجربه کردم و به نوعی گرم و سرد روزگار را در آن جا چشیدم، ممنونم از تمام هوادارانی که در این مدت به من لطف داشتند و از من حمایت کردند. از این خوشحالم که تیم قهرمان شد و توانستم با دلی خوش از این تیم جدا شوم و به نوعی دین خود را به استقلال ادا کردم یعنی هر چه که در توان داشتم برای سربلندی و قهرمانی استقلال انجام دادم. از این بابت خوشحالم و امیدوام لطف هواداران به من پایدار باشد و مثل همیشه هوای من را داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امیرحسین حسین‌ زاده: دین خودم را به استقلال ادا کردم؛ نمی دانم چه پیش می آید از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×