روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "امیرحسین حسین زاده صفحه باشگاه استقلال را آنفالو کرد؛ خشم هواداران استقلال!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امیرحسین حسین زاده صفحه باشگاه استقلال را آنفالو کرد؛ خشم هواداران استقلال!

فوتبال در شبکه های اجتماعی / امیرحسین حسین زاده در فضای مجازی دست به اقدامی حاشیه ساز زده است.به گزاش طرفداری، امیرحسین حسین زاده سرانجام رضایتنامه خود را گرفت تا راهی بلژیک شود و با تیم شارلوا قرارداد امضا کند. در این بین امیرحسین حسین زاده که کمتر از 24 ساعت از خبر جدایی رسمی اش می گذرد، صفحه باشگاه استقلال در اینستاگرام را آنفالو کرد.این اقدام به شدت واکنش هواداران استقلال را در پی داشته و آن ها علیه ستاره سابق تیم شان موضع گیری کردند.استقلالی ها می گویند حسین زاده پیش از حضور در استقلال حدود 300 هزار دنبال کننده داشته و در این تیم به بازیکن مطرحی تبدیل شده است و حالا فقط چند ساعت بعد از خبر جدایی اش، صفحه رسمی باشگاه استقلال را آنفالو کرده است!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امیرحسین حسین زاده صفحه باشگاه استقلال را آنفالو کرد؛ خشم هواداران استقلال! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×