روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تاکید دوباره فرهاد مجیدی به خرید مهدی قائدی / گزارش رسانه اماراتی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تاکید دوباره فرهاد مجیدی به خرید مهدی قائدی / گزارش رسانه اماراتی

فرهاد مجیدی شاگرد سابقش را می خواهد.به گزارش طرفداری، سایت «اسپورت» امارات خبر داد باشگاه اتحاد کلبا برای انتقال سلطان عادل به شباب الاهلی دبی چراغ سبز نشان داد. این روزها باشگاه اتحاد کلباء به دنبال کسب رضایت باشگاه شباب الاهلی برای انتقال قرضی مهدی قائدی به این تیم است.مجیدی به مدیران باشگاه اتحاد کلبا تاکید کرده که باید قائدی را به خدمت بگیرند. انتقال سلطان عادل به شباب الاهلی می تواند کلید جذب قائدی از سوی تیم مجیدی باشد تا رضایت مدیران باشگاه شهر دبی برای جدایی مهاجم ایرانی را کسب کند.اتحاد کلبا این روزها در اتریش اردو زده ولی با گذشت 2 روز از این اردو مجیدی همچنان در این اردو غایب است و در حال خرید بازیکنان جدید خارجی است. تاکنون سرمربی سابق استقلال 3 بازیکن خارجی به خدمت گرفته است و گفته می شود قائدی چهارمین خارجی اتحاد کلبا خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تاکید دوباره فرهاد مجیدی به خرید مهدی قائدی / گزارش رسانه اماراتی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×