روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چرا فرهاد مجیدی در اردوی اروپایی تیمش غایب است؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا فرهاد مجیدی در اردوی اروپایی تیمش غایب است؟

به نظر می رسد فرهاد مجیدی در حال نهایی کردن کار انتقال مهدی قائدی به اتحاد کلبا است.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، تیم فوتبال اتحاد کلبا امارات دو روز پیش راهی اتریش شد تا اردوی تدارکاتی پیش از فصل خود را در این کشور اروپایی برپا کند.فرهاد مجیدی در این فصل هدایت اتحاد کلبا را برعهده گرفت و به همراه کاروان راهی اتریش نشده است. این غیبت مجیدی در تمرینات دو روز گذشته اتحاد کلبا مشهود بود و گابریله پین دستیار ایتالیایی مجیدی و مربی سابق استقلال تمرینات را مدیریت می کرد.البته مجیدی تنها غایب کادر فنی اتحاد کلبا نیست بلکه صالح مصطفوی هم در تمرینات حضور ندارد و کادرفنی ایرانی به شکل عجیبی در اردوی اروپایی تیم حضور ندارد.مجیدی این روزها به دنبال جذب بازیکنان جدید است و تا الان 3 بازیکن خارجی به خدمت گرفته است. طبق گزارش رسانه های امارات چهارمین خرید خارجی سرمربی سابق استقلال برای تیم اماراتی مهدی قائدی ستاره ایرانی شباب الاهلی دبی است. به نظر می رسد مجیدی این روزها در امارات مانده تا کار انتقال این بازیکن ایرانی نهایی کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا فرهاد مجیدی در اردوی اروپایی تیمش غایب است؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×