روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "گشت و گذار اللهیار صیادمنش در فروشگاه های هال سیتی سوژه رسانه انگلیسی + عکس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گشت و گذار اللهیار صیادمنش در فروشگاه های هال سیتی سوژه رسانه انگلیسی + عکس

تصویری از اللهیار صیادمنش در فضای مجازی منتشر شده است.به گزارش طرفداری، اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان بعد از درخشش در ترکیب هال سیتی قراردادش را دائمی کرد و از فنرباحچه ترکیه برای همیشه جدا شد.صیادمنش این روزها در اردوی پیش از فصل هال سیتی حضور دارد و در آخرین بازی دوستانه هال سیتی مقابل لستر سیتی قرار گرفت و با نتیجه سنگین 4 بر صفر شکست خورد.در همین رابطه سایت «هال سیتی نیوز» انگلیس گشت زنی اللهیار صیادمنش در فروشگاه های باشگاه را سوژه خود قرار داد و با انتشار تصویری از ستاره ایرانی نوشت: اوزان توفان(بازیکن)، اللهیار صیاد منش(بازیکن)، شوتا آرولادزه(سرمربی هال سیتی) و آکون ایلیکلی (مدیرعامل باشگاه) دیروز به صورت علنی در فروشگاه هال سیتی قدم می زدند!صیادمنش در سال 2019 از استقلال راهی فنرباحچه شد ولی نتوانست در تیم بزرگ ترکیه جایگاهی داشته باشد. اما این بازیکن ایرانی با درخشش به همراه تیم زوریا اوکراین به تیم ملی دعوت شد و با درخشش های ادامه دارش به هال سیتی انگلیس رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گشت و گذار اللهیار صیادمنش در فروشگاه های هال سیتی سوژه رسانه انگلیسی + عکس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×