روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رمزگشایی از انتشار یک ویدیو در صفحه رسمی باشگاه | تمرینات بدنسازی استقلال؛ خیلی سخت!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رمزگشایی از انتشار یک ویدیو در صفحه رسمی باشگاه | تمرینات بدنسازی استقلال؛ خیلی سخت!

ظاهرا تمرینات بدنسازی که ریکاردو ساپینتو برای بازیکنان تیم استقلال در نظر گرفته، بسیار سخت تر از حد انتظار بازیکنان بوده است.به گزارش طرفداری، روز گذشته باشگاه استقلال ویدیویی از بازیکنان این تیم در اتوبوس منتشر کرد که در آن سجاد شهباززاده به شوخی گفت:تمرینات خیلی سبک و کم فشار است.همچنین وقتی دوربین باشگاه با مهدی مهدی پور صحبت کرد او که ظاهرا از تمرینات حسابی خسته به نظر می رسید گفت:تمرینات خیلی سخت و پرفشار است، همچین چیزی در عمرم ندیده بودم.این نشان می دهد ریکاردو ساپینتو فصل بدنسازی را برای بازیکنان استقلال بسیار پرفشار کرده تا بازیکنان این تیم در بهترین شرایط برای شروع لیگ برتر آماده شوند.گفته می شود تمرینات پرفشار بدنسازی استقلالی ها تا پایان هفته آینده ادامه خواهد داشت و بعد از آن فشار تمرینات کمتر می شود تا بدن آبی ها به اوج آمادگی برسد.بیشتر بخوانید:ویدئو کلیپ از اردوی استقلال در آنکارا

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رمزگشایی از انتشار یک ویدیو در صفحه رسمی باشگاه | تمرینات بدنسازی استقلال؛ خیلی سخت! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×