روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "کاوه رضایی و مرادمند راهی ترکیه شدند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاوه رضایی و مرادمند راهی ترکیه شدند

دو بازیکن تیم استقلال راهی ترکیه شدند تا در ادامه اردوی این تیم حاضر باشند.به گزارش طرفداری، محمدحسین مرادمند یکی از افرادی بود که به دلیل مشکلات سربازی و خروج از کشور، نتوانست همراه سایر بازیکنان استقلال راهی ترکیه شود و به همین دلیل روزهای ابتدایی اردوی آماده سازی تیمش را در ترکیه از دست داد.در نهایت و پس از حل مشکلات به وجود آمده برای این بازیکن، او توانست مجوز خروج را به دست بیاورد و با پروازی راهی کشور ترکیه شد تا بتواند به سایر هم تیمی هایش ملحق شود.کاوه رضایی، خرید جدید استقلالی ها، نیز دیگر بازیکنی است که قرار است خود را به ریکاردو ساپینتو معرفی کند. این مهاجم کرمانشاهی که شب گذشته رسما به استقلال پیوست، صبح امروز به همراه مرادمند با پروازی راهی ترکیه شدند تا در روزهای باقیمانده از اردو، در تمرینات حاضر شوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاوه رضایی و مرادمند راهی ترکیه شدند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×