روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "غیبت مشکوک آرش رضاوند در بازی دوستانه استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

غیبت مشکوک آرش رضاوند در بازی دوستانه استقلال

آرش رضاوند روز گذشته در بازی دوستانه برابر گنچلربیر ترکیه نه در نیمه اول و نه در نیمه دوم جایی در ترکیب استقلال نداشت.به گزارش طرفداری، آرش رضاوند بازیکنی است که از مدتی پیش قصد جدایی از استقلال را دارد اما در این بین گفته می شود ریکاردو ساپینتو با جدایی او مخالفت کرده است تا به این شکل بحث حضور این بازیکن در فولاد پیچیده شود.با این حال طبق اعلام باشگاه استقلال رضاوند در بازی دوستانه روز گذشته برابر گنچلربیر ترکیه نه در نیمه اول و نه در نیمه دوم نامش در ترکیب استقلال دیده نمی شد تا اینطور به نظر برسد جدایی او از این تیم قطعی شده است.البته این موضوع فقط گمانه زنی است و شاید ساپینتو برای بازی ندادن به این بازیکن دلیل دیگری داشته است که از دید رسانه ها پنهان مانده است.بیشتر بخوانید:ماجرای ادامه دار آنفالو ها در استقلال!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " غیبت مشکوک آرش رضاوند در بازی دوستانه استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×