روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "باشگاه پرسپولیس: برای انتخاب دستیار گل‌ محمدی سقف مالی نداریم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

باشگاه پرسپولیس: برای انتخاب دستیار گل‌ محمدی سقف مالی نداریم

خوآکین گوزمنصورتهای مالی حسابرسی شده شش ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۰ باشگاه پرسپولیس منتشر شد که بر این اساس، باشگاه پرسپولیس یک شرکت به شدت زیان ده شناخته شد و شاید سرمربی و هواداران این تیم می بایست نگاهی به هزینه های سنگینی داشته باشند که در فصول گذشته و همین فصل انجام داده اند اما منابع مالی و درآمدزایی مناسب برای پرداخت آن وجود نداشته و وضعیت این باشگاه را تا این حد بحرانی و زیان ده کرده است.یحیی گل محمدی که چند روز پیش سوال کرده بود چرا باشگاه رقیب می تواند به منابع مالی حاصل از بورسش دست بزند اما پرسپولیس نمی تواند، احتمالاً با دیدن صورتهای مالی شش ماهه استقلال که در سوددهی قرار دارد، متقاعد خواهد شد که هزینه تراشی های سنگین او برای پرسپولیس، بخش زیادی از پروسه زیان ده شدن باشگاه پرسپولیس را تشکیل داده که امروز پرسپولیس کفگیر مالی اش به ته دیگ خورده است.از قراردادهای مبهم با اوساگونا و رادوشویچ گرفته تا قرارداد با بازکنان تاجیک و ازبک و…مانده موجودی نقد در حساب باشگاه در انتهای دوره شش ماهه مشابه برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به ترتیب ۵۰ میلیارد و ۱۶ میلیارد بوده است. حالا چجوری داره تیم پیروزی و از چ منابعی استفاده میکنه هنوز؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس: برای انتخاب دستیار گل‌ محمدی سقف مالی نداریم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×