روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چرا استقلال بدهی سازمان لیگ را تسویه نمی کند؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا استقلال بدهی سازمان لیگ را تسویه نمی کند؟

باشگاه استقلال به یک دلیل هنوز بدهی به سازمان لیگ در مورد تبلیغات محیطی فصل گذشته را تسویه نکرده است.به گزارش طرفداری، استقلالی ها از هفته پنجم فصل قبل و در بازی با نساجی تبلیغاتی محیطی خود را در اختیار گرفتند، به این شرط که بابت هر بازی به سازمان لیگ مبلغ 3 میلیارد تومان پرداخت کنند.در این بین مدیران سازمان لیگ بابت 13 بازی میزبانی این تیم از استقلال 39 میلیارد طلب کرده اند اما استقلالی ها بابت دو بازی اول که اجازه اجرای تبلیغات خود را نداشتند از این سازمان طلب غرامت کرده اند.در این بین مدیران سازمان لیگ حاضر شده اند به استقلال مبلغ 1 میلیارد غرامت بدهند که این عدد به هیچ عنوان مورد تایید باشگاه نیست و آنها بابت دو بازی عدد بیشتری می خواهند.فعلا درگیری استقلال و سازمان لیگ ادامه دارد و هنوز دو طرف به نقطه مشترکی نرسیده اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا استقلال بدهی سازمان لیگ را تسویه نمی کند؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×