روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی در 2 پست برابر گنچلربیر بازی کرد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روزبه چشمی در 2 پست برابر گنچلربیر بازی کرد

روزبه چشمی برابر گنچلربیر در هر نیمه در یک پست بازی کرد.به گزارش طرفداری، روزبه چشمی یکی از بازیکنانی است که برابر گنچلربیر ترکیه در هر 2 نیمه در ترکیب استقلال بازی کرد تا ساپینتو بتواند بهتر عملکرد او را زیر نظر بگیرد.در این بین شنیدیم چشمی در نیمه اول در پست دفاع وسط به میدان رفت و در نیمه دوم در پست هافبک دفاعی تا به این شکل ساپیتنو در هر 2 پست این بازیکن را آزمایش کرده باشد.شنیده می شود ساپینتو قصد دارد در طول فصل هم در هافبک دفاعی و هم در دفاع وسط از چشمی استفاده کند و به همین دلیل هم او را بیشتر از سایر بازیکنان در بازی دوستانه روز گذشته بازی داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روزبه چشمی در 2 پست برابر گنچلربیر بازی کرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×