روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی قائدی در لیست خروجی شباب الاهلی / ادعای رسانه اماراتی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی قائدی در لیست خروجی شباب الاهلی / ادعای رسانه اماراتی

آینده دو بازیکن ملی پوش کشورمان در شباب الاهلی دبی مشخص شد.به گزارش طرفداری، مهدی قائدی و احمد نوراللهی دو بازیکن ملی پوش کشورمان این روزها در تمرینات پیش از فصل شباب الاهلی دبی حضور دارند تا ژاردیم سرمربی سابق موناکو و الهلال تکلیفشان را مشخص کند.شباب الاهلی اردوی پیش از فصل خود را در کشور صربستان برپا می کند به همین خاطر لیست بازیکنان خروجی خود را قبل از پرواز به این اردو مشخص کرده است.طبق اعلام رسانه های امارات در لیست خروجی شباب الاهلی از این اردوی تدارکاتی نام مهدی قائدی ستاره سابق استقلال دیده می شود.احمد نوراللهی ستاره سابق پرسپولیس در لیست خروج شباب الاهلی حضور ندارد و به همراه تیمش راهی صربستان خواهد شد و این به منزله ماندگاری این بازیکن ملی پوش در تیم اماراتی است.فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد کلباء این روزها در اردوی اتریش حضور ندارد و در دبی مانده تا کار انتقال قائدی را به پایان برساند. با خروج قائدی از لیست شباب الاهلی توسط ژاردیم به نظر می رسد کار مجیدی برای جذب قرضی این بازیکن ایرانی راحت شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی قائدی در لیست خروجی شباب الاهلی / ادعای رسانه اماراتی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×