روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "زوج امیرحسین حسین زاده در شارلوا / گزارش رسانه بلژیکی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

زوج امیرحسین حسین زاده در شارلوا / گزارش رسانه بلژیکی

رسانه بلژیکی از زوج ستاره استقلال در تیم شارلروا رونمایی کرد.به گزارش طرفداری، امیرحسین حسین زاده ستاره فصل گذشته استقلال و هافبک ملی پوش کشورمان روز گذشته از آبی های پایتخت خداحافظی کرد تا راهی بلژیک شود.ستاره فصل گذشته آبی ها با باشگاه شارلروا بلژیک ملقب به «گورخرها» به توافق رسید و بزودی قراردادش را با این تیم اروپایی امضا می کند.در همین رابطه نشریه «.sudinfo» بلژیک خبر داد باشگاه شارلروا ندیر بن علی مهاجم الجزایری را با قراردادی 3 ساله به خدمت گرفت تا خط حمله اش را تقویت کند.این مهاجم 23 ساله قرار است در خط حمله شارلروا در کنار امیرحسین حسین زاده بازیکن جدید این تیم بازی کند و باهم زوج خط حمله گورخرها را تقویت کنند.البته حسین زاده تنها بازیکن ایرانی شارلروا نیست بلکه علی قلی زاده هافبک ملی پوش کشورمان نیز از 4 سال گذشته برای این تیم بلژیکی بازی کند و یکی از بازیکنان کلیدی و قدیمی این تیم به شمار می آید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " زوج امیرحسین حسین زاده در شارلوا / گزارش رسانه بلژیکی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×