روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فشار بالای ساپینتو به بازیکنان استقلال در اردوی ترکیه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فشار بالای ساپینتو به بازیکنان استقلال در اردوی ترکیه

فشار تمرینات ساپینتو در استقلال به قدری بالا رفته که بازیکنان فرصت هیچ کاری در اردو ندارند.به گزارش طرفداری و به نقل از فرهیختگان، اردوی ترکیه درحالی برگزار می شود که فشار تمرینات بیش از حد طی برگزاری این اردو باعث شده استقلالی ها روزهای پرفشار و عجیبی را در کمپ تمرینی در آنکارا پشت سر بگذارند. پیش از این در گزارش های متعددی به این موضوع اشاره کردیم که ساپینتو از همان روز اول فشار تمرینی عجیبی را برنامه ریزی کرد تا جایی که حالا این فشار در اردوی ترکیه به چندبرابر رسیده است. این مربی معتقد است لیگ برتر مانند یک ماراتن طاقت فرساست و برای موفقیت در این رقابت ها و سایر جام های پیش رو باید بازیکنان آماده و جسوری را درطول برگزاری این رقابت ها به خدمت داشته باشد. او به دفعات به بازیکنانش تاکید کرده تحت هر شرایطی باید فشار این روزها را متحمل شوند تا با آغاز رقابت ها و در جریان برگزاری لیگ، با بدن هایی آماده و قبراق با مشکلات بزرگ تر و بیشتری ازجمله مصدومیت های متعدد و نوسانات بدنی از لحاظ آمادگی جسمانی مواجه نشوند.اما از فشار تمرینات در اردوی ترکیه تنها دانستن همین یک موضوع کافی است که بازیکنان این تیم بعد از بازگشت به محل اسکان خود به قدری خسته و ناتوان هستند که بعد از صرف غذا فقط برای استراحت به اتاق های خود می روند و هیچ فرصتی برای دورهمی و نشست های جانبی بین بازیکنان باقی نمی ماند. یکی از همین نفرات در خصوص تمرینات ساپینتو گفت:در اردوی ترکیه روز و شب خود را گم کرده ایم و اصلا نمی دانیم امروز چندم ماه و چندشنبه هست! تمرینات با بیشترین فشار ممکن دنبال می شود و فقط امیدوارم ثمره این تلاش ها و زحمات مان را با کسب نتایجی فوق العاده و شاد کردن دل هواداران در فصل پیش رو با کسب دومین عنوان قهرمانی پیاپی جشن بگیریم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فشار بالای ساپینتو به بازیکنان استقلال در اردوی ترکیه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×