روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "واسکادوگاما مطالبات ساپینتو را پرداخت می کند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واسکادوگاما مطالبات ساپینتو را پرداخت می کند

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال با شکایت به فیفا حق خود را از باشگاه برزیلی دریافت کرد.به گزارش طرفداری، چند روز پیش رسانه های برزیل از شکایت ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال به فیفا علیه باشگاه واسکادوگاما برزیل خبر دادند.این رسانه ها اعلام کردند شکایت ساپینتو به فیفا باعث شد تا باشگاه واسکادوگاما از 3 پنجره نقل و انتقالات محروم شود.در جدیدترین خبر در این زمینه سایت «supervasco» از واقعیت ماجرای شکایت سرمربی استقلال علیه باشگاه برزیلی پرده برداشت و نوشت: واسکو قبلاً محرومیت نقل و انتقالات مربوط به بدهی مربی سابق یعنی ریکاردو ساپینتو به فیفا را پشت سر گذاشته است و این توافق باید تا روز دوشنبه (25/07) رسمی شود.پس از تایید، فیفا باید روز بعد محرومیت واسکو را حذف کند. با این کار، باشگاه بلافاصله وارد مراحل نقل و انتقالات می شود تا الکس تکسیرا در لیست بازیکنان ثبت شود تا او برای اولین بازی یکشنبه مقابل چاپکوئنسه آماده شود.واسکو از ابتدای سال در مورد توافق با ریکاردو ساپینتو پرتغالی صحبت می کرد. کادرفنی پرتغالی حدود 5 میلیون رئال برزیل درخواست کرده بود. اما پس از تعدیل، مبلغ به 1.4 ملیون رئال کاهش یافت. با این حال، مربی به فیفا شکایت کرد و به همین دلیل مجازات"ممنوعیت نقل و انتقالات" اعمال شد که باعث شد واسکو نتواند قرارداد بازیکنی را ثبت کند.ترجمه از فارس

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واسکادوگاما مطالبات ساپینتو را پرداخت می کند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×