روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "خرید جدید استقلال غایب اولین بازی دوستانه آبی ها" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خرید جدید استقلال غایب اولین بازی دوستانه آبی ها

خرید جدید استقلال در اولین بازی دوستانه این تیم غایب بود.به گزارش طرفداری، سیدمحمد حسینی زمانی با استقلال قرارداد بست که جدایی محمد دانشگر قطعی شده بود و عارف غلامی و رافائل سیلوا قراردادهای خود را تمدید نکرده بودند.با این حال با تمدید قرارداد غلامی و سیلوا و در حضور چشمی و مرادمند به نظر می رسد حسینی کار بسیار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی استقلال دارد.جالب است بدانید حسینی در بازی دوستانه استقلال برابر گنچلربیر نه در نیمه اول و نه نیمه دوم فرصت بازی کردن پیدا نکرد تا مشخص شود چقدر کار او برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی در طول فصل سخت است.بیشتر بخوانید:بحران در پست دفاع وسط استقلال؛ آبی ها با تنها 2 دفاع تمرین می کنندمحمد حسینی: از بچگی عاشق استقلال بودم و رویای پوشیدن پیراهن این تیم را داشتم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خرید جدید استقلال غایب اولین بازی دوستانه آبی ها از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×