روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "همکاری کاوه رضایی با دشمن موجی بیات!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

همکاری کاوه رضایی با دشمن موجی بیات!

کاوه رضایی بالاخره با استقلال امضا کرد و بار دیگر آبی پوش شد اما موضوع ارتباط او با موجی بیات منجر به بازگشایی یک پرونده قدیمی شده است.به گزارش طرفداری، مدیر برنامه کاوه رضایی که مدیر برنامه امیرحسین حسین زاده هم است، با موجی بیات همکاری می کند. این مساله ممکن است برای باشگاه استقلال حواشی ای را به همراه داشته باشد. ریکاردو ساپینتو در فصل 2017/18 سرمربی باشگاه استاندارد لیژ بود. او بعد یک فصل حضور در استاندارد لیژ، قهرمانی جام حذفی و رسیدن به رتبه دوم لیگ برتر یکباره در کنفرانس خبری اعلام کرد دیگر سرمربی این باشگاه نخواهد بود:من عاشق این باشگاه هستم و اینجا به چند هدف رسیدم اما دیگر نمی توانم سرمربی استاندارد لیژ باشم. این چیزی نیست که من بخواهم اما دیگر جای ادامه دادن نیست!همین صحبت ها مشخص می کند که قطع همکاری با استاندارد لیژ تنها خواست ساپینتو نبوده و پشت پرده و حواشی خود را داشته است.موجی بیات، مدیر برنامه فوتبال در اروپا، دلیل قطع همکاری ساپینتو با استاندارد لیژ بود. موجی بیات برادر مهدی بیات، رییس فدراسیون فوتبال بلژیک است. او بیزنس من است و همچنین در فوتبال نیز فعالیت دارد. موجی بیات سال 2018 درخصوص ساپینتو گفته بود:او مرا می خنداند. هرکاری که نباید انجام بدهد را انجام می دهد. نظر بیشتری ندارم.حال مدیر برنامه کاوه رضایی و امیرحسین حسین زاده برای موجی بیات کار می کند و حضور کاوه رضایی در استقلال درحالی که ریکاردو ساپینتو سرمربی باشگاه است شاید حواشی خود را داشته باشد. ریکاردو ساپینتو موجی بیات را باعث قطع همکاری با استاندارد لیژ می داند و گویا فشارهای موجی بیات برای آمدن مربی مدنظرش به استناندارد لیژ باعث قطع همکاری ساپینتو با این باشگاه بلژیکی شده است. مشکل بیات و ساپینتو هیچوقت حل نشده و به نوعی این دو دشمن یکدیگر هستند. با این اوصاف استقلالی ها باید امیدوار باشند این دعوای قدیمی در باشگاه حاشیه درست نکند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " همکاری کاوه رضایی با دشمن موجی بیات! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×