روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آرش رضاوند؛ حاضر در تمرینات، غایب در بازی دوستانه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آرش رضاوند؛ حاضر در تمرینات، غایب در بازی دوستانه

آرش رضاوند با وجود غیبت در بازی دوستانه برابر گنچلربیر، در تمرین روز گذشته شرکت کرد.به گزارش طرفداری، بحث دائمی شدن قرارداد آرش رضاوند با فولاد به یک بحث خسته کننده در فوتبال ایران تبدیل شده است؛ از یک طرف این بازیکن می خواهد قراردادش را با اهوازی ها نهایی کند و از طرف دیگر باشگاه استقلال اجازه جدایی او را نمی دهد.جالب است بدانید ساپینتو با وجود اعتقاد به سبک بازی رضاوند، در بازی دوستانه برابر گنچلربیر به این بازیکن بازی نداد. با این حال آرش رضاوند روز گذشته در تمرین استقلال حاضر شد و کنار سایر بازیکنان تمرین کرد.با این شرایط باید دید آیا ساپینتو در 2 بازی دوستانه برابر کاراگومروک ترکیه و الوکره قطر از آرش رضاوند استفاده می کند یا نه اما آنچه مسلم است تصمیم این بازیکن برای جدایی از استقلال جدی است و او دوست دارد فوتبالش را در فولاد ادامه بدهد.بیشتر بخوانید:ماجرای ادامه دار آنفالو ها در استقلال!آرش رضاوند همچنان در انتظار جلب رضایت ساپینتو برای جدایی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آرش رضاوند؛ حاضر در تمرینات، غایب در بازی دوستانه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×