روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مدیرعامل نفت آبادان: ما نان در خون می‌ زنیم و بودجه دریافت می‌ کنیم!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدیرعامل نفت آبادان: ما نان در خون می‌ زنیم و بودجه دریافت می‌ کنیم!

مدیرعامل نفت آبادان از رضا یزدان دوست انتقاد کرده است.به گزارش طرفداری، جهانگیر کی شمس پیرامون جدایی رضا یزدان دوست از نفت آبادان و پیوستن به تراکتور اظهار داشت:این بازیکن به صورت قرضی از پدیده به نفت آبادان آمده بود. بعد از پایان فصل ابتدا به ما اعلام کرد که قصد دارد رضایتنامه اش را دریافت کند و ما هم با پدیده مذاکره کردیم. وی افزود:اما بعد از چند روز علی خطیر به ما اطلاع داد که یزدان دوست تحت قرارداد تراکتور است و آنها حتی برای دریافت رضایتنامه اش به باشگاه پدیده چک پرداخت کردند. با این اوصاف به او گفته شده بود که باید هر چه سریعتر در اردوی ترکیه تراکتور حاضر شود. طبیعتاً وقتی بازیکنی تحت قرارداد باشگاه دیگری است و به صورت رسمی در فدراسیون قرارداد ثبت کرده ما نمی توانیم چنین بازیکنی را جذب کنیم. ما تا قبل از آن قرارداد فقط با او و باشگاه پدیده مذاکره کردیم. متاسفانه این روزها اظهار نظرات بازیکنان ضد و نقیض شده است. مدیرعامل باشگاه نفت آبادان تصریح کرد:مانند یکسری تیم ها بودجه کلان میلیاردی نداریم. ما اصطلاحاً نان در خون می زنیم و بودجه دریافت می کنیم. تا وقتی که ماده ۲ بند ۹۴ قانونی وجود دارد نهادهای دولتی مانند شرکت نفت نمی توانند هزینه تیم های لیگ برتری را تامین کنند و ما مشکل مالی داریم. اما نمی دانم این وسط چرا برای استقلال و پرسپولیس تبصره قانونی فراهم ایجاد می شود آنها مشکلی برای دریافت پول دولتی ندارند!کی شمس در خصوص زمان حضور دو مربی برزیلی در ایران، عنوان کرد:دو مربی برزیلی نفت آبادان امروز به تهران می رسند و اینجا مستقر می شوند. البته تیم فردا از بروجن به تهران می رسد و تمریناتش را پیگیری خواهد کرد و مربیان برزیلی هم به ما ملحق می شوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدیرعامل نفت آبادان: ما نان در خون می‌ زنیم و بودجه دریافت می‌ کنیم! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×