روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بازی های دوستانه با کیفیت استقلالی ها در ترکیه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازی های دوستانه با کیفیت استقلالی ها در ترکیه

استقلال در اردوی ترکیه با تیم های با کیفیتی بازی می کند.به گزارش طرفداری، استقلال بعد از یک هفته حضور در تهران و برگزاری یک بازی درون تیمی از ابتدای هفته گذشته راهی ترکیه شد و کادرفنی تمرینات فشرده ای برای بازیکنان این تیم در نظر گرفته است.در این بین استقلالی ها پنجشنبه در یک بازی دوستانه به مصاف گنچلربیر رفت که در یک سطح پایین تر از سوپرلیگ ترکیه فعالیت می کند.همچنین استقلالی ها امروز به مصاف کاراگامروک می روند، تیمی که آندره آ پیرلو سرمربی آن است و فردا هم یک بازی با الوکره برگزار می کنند، تیمی که در لیگ ستارگان قطر فعالیت دارد.به نظر استقلال خلاف های سال های گذشته امسال توانسته با تیم های با کیفیتی بازی کند و برای شروع لیگ محک جدی بخورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازی های دوستانه با کیفیت استقلالی ها در ترکیه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×