روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "روش جالب ریکاردو ساپینتو برای خلوت کردن خط حمله" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روش جالب ریکاردو ساپینتو برای خلوت کردن خط حمله

ریکاردو ساپینتو برای خلوت کردن خط حمله تیمش احتمالا پست سجاد شهباززاده و پیمان بابایی را تغییر خواهد داد.به گزارش طرفداری، استقلال در شرایطی 3 هفته دیگر پا به لیگ بیست و دوم خواهد گذاشت که این تیم در خط حمله بازیکنانی مثل پیمان بابایی، کاوه رضایی، سجاد شهباززاده، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی را در اختیار دارد و به نظر می رسد هر 5 بازیکن رقابت فشرده ای برای حضور در ترکیب اصلی خواهند داشت.با این حال شنیدیم ریکاردو ساپینتو قصد دارد در سیستم 3-4-3 خود، شهباززاده و بابایی را به سمت راست و چپ خط حمله متمایل کند تا به این شکل بتواند از بازیکنانش بیشتر استفاده کند.با این شرایط کاوه رضایی، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی رقابت فشرده ای را برای حضور در ترکیب ثابت استقلال در پست مهاجم هدف خواهند داشت.بیشتر بخوانید:معمای بزرگ سجاد شهباززاده در استقلال؛ وینگر یا مهاجم هدف؟خط حمله استقلال همچنان در مرز هشدار؛ مهاجمان گل نمی زنند!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روش جالب ریکاردو ساپینتو برای خلوت کردن خط حمله از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×