روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس؛ آب در کوزه و سرخ ها تشنه لبان می گردند!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس؛ آب در کوزه و سرخ ها تشنه لبان می گردند!

پرسپولیس در شرایطی از توافق با یک مهاجم خارجی حرف می زند که ماه هاست طرفداران خود را برای جذب یک مهاجم جان به لب نگه داشته است.به گزارش طرفداری، یکی از مهم ترین خصوصیاتی که یک مجموعه مدیریتی می تواند داشته باشد این است که احساس هوادارانش را کنترل کند. پرسپولیس همین حالا مهاجمانی مثل مهدی عبدی و حامد پاکدل را دارد که با توجه به میانگین گلزنی خود، می توان روی آن ها حساب کرد.اگر ضربات پنالتی را کنار بگذاریم، عملکرد مهدی عبدی و حامد پاکدل بر اساس میانگین گلزنی چندان هم بد نبود.فراموش نکنید آمار میانگین گلزنی نفراتی مثل سجاد شهباززاده و پیمان بابایی که به تیم استقلال رفتند و پرسپولیس هم خواهان هر 2 بود از میانگین گلزنی مهدی عبدی و حامد پاکدل کمتر بوده است.پرسپولیس کنار این 2 مهاجم خوب خود شرزود تمیروف را دارد که در دوران بد نیم فصل دوم به پرسپولیس رسید و نتوانست قابلیت هایش را آشکار کند و حالا در تمام بازیهای تدارکاتی پرسپولیس گل زده است.به هر حال شرایط پرسپولیس گویای این ضرب المثل است که آب در کوزه و سرخ ها تشنه لبان می گردند!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس؛ آب در کوزه و سرخ ها تشنه لبان می گردند! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×