روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سرنوشت آلکس تکسیرا در دستان ساپینتو" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرنوشت آلکس تکسیرا در دستان ساپینتو

رسانه برزیلی خبر داد سرنوشت بازیکن جدید واسکادوگاما به سرمربی استقلال گره خورد.به گزارش طرفداری، سایت «extra.globo» برزیل در گزارشی به گره خوردن سرنوشت آلکس تکسیرا بازیکن برزیلی به تصمیم ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال خبر داد.ساپینتو به خاطر طلبی که از باشگاه واسکادوگاما داشت به فیفا شکایت کرد. در نتیجه شکایت سرمربی استقلال پنجره نقل و انتقالات این باشگاه برزیلی بسته شد.آلکس تکسیرا خرید جدید واسکادوگاما است که این روزها در تمرینات تیم حضور فعال دارد و امیدوار است مشکل باشگاه با ساپینتو حل شود تا نامش در لیست تیم ثبت شود و به بازی اول لیگ برسد.طبق گزارش های رسیده باشگاه واسکادوگاما اعلام کرده بدهی خود را به ساپینتو پرداخت کرده و قرار است فردا این خبر رسمی شود و فیفا پنجره نقل و انتقالات باشگاه را بازکند.ساپینتو طبق گزارش رسانه های برزیل مبلغ 1.4 میلیون رئال برزیل از واسکادوگاما طلب کرد. سرمربی پرتغالی شب گذشته در بازی دوستانه مقابل تیم فاتح کاراگومروک ترکیه با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرنوشت آلکس تکسیرا در دستان ساپینتو از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×