روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سجاد شهباززاده سرباز نمی شود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سجاد شهباززاده سرباز نمی شود

به نظر می رسد در حال حاضر سجاد شهباززاده از نظر خدمت سربازی با مشکلی روبرو نیست.به گزارش طرفداری، سجاد شهباززاده بازیکنی است که از روزی که با استقلال قرارداد امضا کرد شایعاتی در مورد خدمت سربازی اش به وجود آمده و عده ای بر این باور هستند که او از معافیت تحصیلی اش استفاده کرده و باید لیگ بیست و دوم برای یک تیم نظامی بازی کند.با این حال پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد باشگاه استقلال قبل از عقد قرارداد وضعیت شهباززاده را از سازمان نظام وظیفه استعلام گرفته بود و به همین دلیل این بازیکن مشکلی از نظر خدمت سربازی ندارد.با این شرایط بعید است سجاد شهباززاده مشکلی برای حضور در استقلال داشته باشد چون قبلا درباره این بازیکن استعلام های لازم گرفته شده است.بیشتر بخوانید:تشکیل زوج طلایی کاوه رضایی - سجاد شهباززاده بعد از 6 سالآمار مهاجمان جدید استقلال در فصل گذشته؛ 3 نفر و 11 گل زده!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سجاد شهباززاده سرباز نمی شود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×