روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "احتمال جدایی یک مهاجم استقلال بعد از اردوی ترکیه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

احتمال جدایی یک مهاجم استقلال بعد از اردوی ترکیه

شاید آرمان رمضانی در بازگشت از اردوی ترکیه از استقلال جدا شود.به گزارش طرفداری، استقلال در شرایطی در اردوی ترکیه تاکنون دو بازی دوستانه برگزار کرده که در این بازی ها آرمان رمضانی کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده است.رمضانی که فصل پیش چند گل حساس برای استقلال زد، فعلا در تفکرات ریکاردو ساپینتو جایی ندارد و به همین دلیل هم این شایعه به راه افتاده است که احتمال دارد در بازگشت از ترکیه این بازیکن از جمع آبی پوشان جدا شود.البته این مساله فعلا از سوی آرمان رمضانی تایید نشده و باید دید این بازیکن در بازگشت به ایران چه تصمیمی در مورد آینده اش خواهد گرفت.بیشتر بخوانید:روش جالب ریکاردو ساپینتو برای خلوت کردن خط حملهترافیک شدید در خط حمله استقلال با تمدید قرارداد ارسلان مطهری

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " احتمال جدایی یک مهاجم استقلال بعد از اردوی ترکیه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×