روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "محمدرضا مهدوی مقابل دوربین طرفداری: به اسکوچیچ نه، به 85 میلیون نفر توهین شد!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمدرضا مهدوی مقابل دوربین طرفداری: به اسکوچیچ نه، به 85 میلیون نفر توهین شد!

محمدرضا مهدوی دیگر عضو سابق استقلال و پرسپولیس بود که در شب نشینی ستاره های این دو تیم شرکت کرد.به گزارش طرفداری، محمدرضا مهدوی پیشکسوتی است که هم در استقلال و هم در پرسپولیس بازی کرده ولی این بار وقتی مقابل دوربین طرفداری قرار گرفت، نه درباره استقلال از او پرسیدیم و نه از پرسپولیس صحبتی به میان آمد!سوژه گفتگوی ما با محمدرضا مهدوی وضعیت تیم ملی و رفتن و برگشت دراگان اسکوچیچ بود.پیشنهاد می شود گفتگو با محمدرضا مهدوی را حتما بخوانید و ببینید:مگر می شود شب نشینی باشد، محمدرضا مهدوی باشد و با او یک گفتگوی جداگانه نداشته باشیم؟ آقای مهدوی شما عضو کادر فنی تیم ملی نوجوانان بودید و تجربه حضور در این فضا را دارید. هیات رییسه آمد و حکم کمیته فنی مبنی بر برکناری اسکوچیچ را وتو کرد و گفت اسکوچیچ بماند. به نظرتان این به شان و شخصیت سرمربی تیم ملی ضربه نمی زند؟فکر می کنم این قضیه هدفمند بود. به نظرم نه اتاق فکری بود و نه همفکری شد. دور هم جمع شدند و یک تصمیم عجولانه گرفتند. هیچ برنامه ای پشت این تصمیم نبوده است. اگر شما رفتید سرمربی تیم ملی را عزل کنید، اول ببینید با چه گزینه هایی قرار است برای جانشینی صحبت کنید، آیا آنها پذیرای شما هستند یا خیر؟ یا اصلا چه اتفاقی قرار است رخ دهد؟ خودتان حکم دادید و اجرا کردید، طرف روی هوا بوده است. هنوز پروازش به زمین نشسته بود، عزلش کردید، فردایش دوباره ابقا شد. معلوم است هیچ فکری پشت این قضیه نبوده است. اگر هم این اتفاق افتاد به سرمربی تیم ملی توهین نشد، به فوتبال توهین شد. به مجموعه ملی ای که 85 میلیون طرفداری و مالک دارد، توهین شد. ما می خواهیم با همین مربی جلو برویم و در جام جهانی شگفتی سازی کنیم. یک امتیاز کمتر گرفته بودیم اوت شده بودیم ولی با این مربی یک رکورد خوب زدیم و در جام جهانی حاضر شدیم. بدون هیچ مدرک و ادله ای طرف را کنار گذاشتیم. آن طرف فقط اسکوچیچ نیست، کل ایران است.یک سوال دیگر، اگر امروز محمدرضا مهدوی رییس فدراسیون فوتبال بود، اسکوچیچ را نگه می داشت یا خیر؟صددرصد، اسکوچیچی که من فکر می کنم در چند سال اخیر شناخت کافی از لیگ داشت و با همین نفرات تیم ملی یک شگفتی را رقم زد. صددرصد با اسکوچیچ جلو می رفتم. شاید لول اسکوچیچ در سطح جهانی مطرح نشده باشد اما تیم ایران را به جام جهانی برده است و باید حقش را بدهیم. اگرچه ایشان تا انتهای جام ملت ها یعنی 2023 قرارداد دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمدرضا مهدوی مقابل دوربین طرفداری: به اسکوچیچ نه، به 85 میلیون نفر توهین شد! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×