روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "امیرعلی صادقی؛ جوانی که می خواهد مسیر مهدی قائدی و امیرحسین حسین زاده را برود!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امیرعلی صادقی؛ جوانی که می خواهد مسیر مهدی قائدی و امیرحسین حسین زاده را برود!

امیرعلی صادقی بعد از گل های حساسی که برای تیم امید زد، در دومین بازی دوستانه استقلال در ترکیه هم توانست نمایش موفقی داشته باشد.به گزارش طرفداری، امیرعلی صادقی بازیکنی است که فصل قبل به همراه امیرحسین زاده و ابوالفضل جلالی از سایپا به استقلال پیوست ولی خلاف حسین زاده که در استقلال تبدیل به یک ستاره شد، کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرد.صادقی در طول سال گذشته گل های حساسی برای تیم امید زد و حالا با بریس در بازی دوستانه روز گذشته استقلال برابر کاراگومروک نشان داد می تواند همان راهی را برود که در سال های اخیر مهدی قائدی و امیرحسین حسین زاده به عنوان بازیکنان جوان رفته بودند.در این بین به نظر می رسد ساپینتو هم از نمایش صادقی راضی است و احتمالا به این بازیکن در طول فصل فرصت مناسبی برای بازی کردن خواهد رسید.بیشتر بخوانید:پیرلو حریف ساپینتو و استقلال نشد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امیرعلی صادقی؛ جوانی که می خواهد مسیر مهدی قائدی و امیرحسین حسین زاده را برود! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×