روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرویز برومند مقابل دوربین طرفداری: بیرانوند یا عابدزاده؟ انتخاب من سیدحسین حسینی است!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرویز برومند مقابل دوربین طرفداری: بیرانوند یا عابدزاده؟ انتخاب من سیدحسین حسینی است!

پرویز برومند، دروازه بان سال های نه چندان دور استقلال و تیم ملی ایران مقابل دوربین طرفداری قرار گرفت.به گزارش طرفداری، در شب نشینی ستاره های استقلال و پرسپولیس، پرویز برومند تنها دروازه بان حاضر بود! در گفتگوی کوتاهی که با پرویز برومند در حاشیه این شب نشینی داشتیم، از او درباره دروازه بان تیم ملی ایران در جام جهانی پرسیدیم.گفتگوی رسانه طرفداری با پرویز برومند را می بینید و می خوانید:همچنان با شب نشینی ستاره ها با شما همراه هستیم. کنار من پرویز برومند، دروازه بان تیم ملی ایران در جام جهانی 1998 نشسته است. آقای برومند به عنوان یک دروازه بان، اگر شما جای اسکوچیچ بودید دروازه تیم ملی را در جام جهانی به علیرضا بیرانوند می دادید یا امیر عابدزاده؟ چرا؟فکر می کنم اسم یکی دو نفر دیگر را جا انداختید. سیدحسین حسینی از بهترین دروازه بان های کشورمان که با کمترین گل خورده یکی از عوامل قهرمانی استقلال بود. همچنین آقایان اخباری و نیازمند هم هستند که در تیم ملی نام شان مطرح است. سوال شما را اینطور کامل کنم که چه کسی درون دروازه بایستد، بهتر است؟ تا این لحظه نظر من روی حسینی است. در لیگ مان عملکرد فوق العاده ای داشته است. نمی شود از تجربه بیرانوند هم گذشت. امیر عابدزاده هم در اسپانیا بازی می کند. الان شرایط فوق العاده سختی برای پوشیدن پیراهن تیم ملی و فیکس شدن است. به اسکوچیچ حق می دهم در این رابطه. ما صد و بیست، سی روز تا جام جهانی زمان داریم. فرصت را داریم از دست می دهیم. سوال شما پست تخصصی خود بنده بوده، تا آن روز باید ببینیم کدام یک از دروازه بان ها از لحاظ روحی، روانی و آمادگی جسمانی در وضعیت بهتری هستند تا از آنها استفاده کنیم.اگر نظر بنده را بخواهید، می گویم سیدحسین حسینی. اگر جام جهانی همین فردا بود و ما باید فردا با یک تیمی بازی می کردیم، می گفتم آقای حسینی. اما جام جهانی صد و بیست، سی روز دیگر است. ما نه اردوی مناسبی داشتیم، نه تدارکات خوب، امیدوارم در ادامه اردوهای مناسبی داشته باشیم. البته انشاالله ماشاالله گفتن ما به قدری زیاد شده که رو به پسرفت می رویم تا پیشرفت. در هرحال انشاالله اردوها و تدارکات خوبی داشته باشیم تا مربی با بهترین فکر و تصمیم به جام جهانی برود. آرزوی من و تمامی هم میهن های عزیزم کسب موفقیت در جام جهانی 2022 است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرویز برومند مقابل دوربین طرفداری: بیرانوند یا عابدزاده؟ انتخاب من سیدحسین حسینی است! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×