روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پیرلو قبل از کارا گومروک به استقلال پیشنهاد شده بود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیرلو قبل از کارا گومروک به استقلال پیشنهاد شده بود

استقلال در یک بازی دوستانه تیم پیرلو را شکست داد.به گزارش طرفداری، تیم استقلال در دومین بازی دوستانه خود توانست با نتیجه 2-0 تیم فاتح کارا گومروک را شکست دهد تا ساپینتو، سرمربی جدید استقلال، اولین پیروزی را با استقلال در یک بازی تجربه کند. پس از پایان این رقابت استقلالی ها یک پیراهن به آندره آ پیرلو اهدا کردند اما نکته جالب تر قضیه این است که پیش از انتخاب ساپینتو خود آندره آ پیرلو از طریق یک وکیل ایتالیایی به باشگاه استقلال معرفی شد اما در آن زمان آبی ها مشغول مذاکره با مورایس، ساپینتو و لوچسکو بودند و بدون دلیل خاصی سراغ آندره آ پیرلو نرفتند.طبق شنیده ها خود آندره آ پیرلو هم به این پیشنهاد بی علاقه نبوده است اما با تعلل باشگاه استقلال پیرلو در تاریخ 20 خرداد به تیم ترکیه ای پیوست و ساپینتو نیز اواخر خرداد راهی استقلال شد.حالا استقلال به مرد ایتالیایی یک پیراهن اهدا کرده است.بعد از این که حضور پین در استقلال به عنوان مربی منتفی شد، یک ایجنت ایتالیایی علاوه بر پیرلو، کریستین بروکی و پراندلی را هم به استقلال معرفی کردند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیرلو قبل از کارا گومروک به استقلال پیشنهاد شده بود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×