روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "زبیر نیک نفس؛ انتخاب اول ریکاردو ساپینتو برای پست هافبک دفاعی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

زبیر نیک نفس؛ انتخاب اول ریکاردو ساپینتو برای پست هافبک دفاعی

زبیر نیک نفس انتخاب اول ساپینتو برای پست هافبک دفاعی استقلال محسوب می شود.به گزارش طرفداری، امید حامدی فر بازیکنی است که قبل از حضور ساپینتو با استقلال قرارداد امضا کرد ضمن اینکه آبی ها در پست هافبک دفاعی سعید مهری را هم در اختیار دارند.با این حال به نظر می رسد انتخاب اول ساپینتو در پست هافبک دفاعی زبیر نیک نفس است، بازیکنی که در دو بازی دوستانه استقلال شرایط خوبی را تجربه کرده است و دقایق زیادی بازی کرده است.البته سعید مهری و حامدی فر هم تلاش می کنند تا شروع فصل بتوانند شرایط را برای خودشان تغییر بدهند و به ترکیب اصلی برسند.بیشتر بخوانید:پشت پرده تمدید قرارداد 4 بازیکن استقلالزبیر نیک نفس با استقلال تمدید کرد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " زبیر نیک نفس؛ انتخاب اول ریکاردو ساپینتو برای پست هافبک دفاعی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×