روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "گزارش تمرین استقلال | تنیس فوتبال شاداب به جای بازی با الوکره" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گزارش تمرین استقلال | تنیس فوتبال شاداب به جای بازی با الوکره

به گزارش طرفداری، تیم فوتبال استقلال قرار بود روز گذشته در سومین بازی تدارکاتی به مصاف الوکره برود اما با توجه به اینکه روز شنبه آبی ها به مصاف فاتح کاراگومروک با هدایت آندره پیرلو رفتند و فشار تمرینات در روزهای گذشته، با تصمیم کادر فنی بازی با تیم قطری برای جلوگیری از آسیب دیدگی بازیکنان لغو شد.بازیکنان استقلال به جای این بازی، یک جلسه تمرینی را برگزار کردند و به مرور کارهای تیمی پرداختند. بازی تنیس فوتبال یکی از بخش های این جلسه تمرینی بود که شادابی زیادی را در تمرین ایجاد کرد.در تمرین عصر روز گذشته ارسلان مطهری مهاجم استقلال با چهره ای جدید و متفاوت حاضر شد و در کنار سایر نفرات به انجام برنامه های کادرفنی پرداخت. بازیکنان استقلال تمریناتشان را تا آخر هفته در اردوی ترکیه ادامه می دهند و قرار است طبق برنامه ریزی روز جمعه هفتم مرداد به تهران برگردند. شاگردان ساپینتو ممکن است در روزهای باقی مانده اردوی خارجی یک بازی تدارکاتی دیگر را نیز پشت سر بگذارند. ضمن اینکه مسئولان استقلال طبق درخواست کادرفنی در حال برنامه ریزی برای فراهم کردن چند بازی دوستانه پس از بازگشت به تهران نیز هستند. بیژن طاهری سرپرست آبی های تهران شب گذشته به تهران برگشت تا در مراسم امروز قرعه کشی لیگ برتر شرکت کند. طاهری قرار است پس از این مراسم به ترکیه برگردد و به اردوی استقلال در آنکارا اضافه شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گزارش تمرین استقلال | تنیس فوتبال شاداب به جای بازی با الوکره از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×