روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "کاظم اولیایی: دوره رییس محوری و رییس سالاری در فوتبال به سر آمده است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاظم اولیایی: دوره رییس محوری و رییس سالاری در فوتبال به سر آمده است

یکی از مهم ترین موضوعات روز فوتبال ایران انتخابات ریاست فدراسیون است که در روز هشتم شهریور توسط مجمع فدراسیون فوتبال صورت می گیرد و مهم ترین نامزدهای انتخاباتی این دوره از انتخابات میرشاد ماجدی سرپرست کنونی فدراسیون، عزیزالله محمدی رییس سابق سازمان لیگ و مهدی تاج رییس سابق فدراسیون فوتبال هستند.به گزارش طرفداری، کاظم اولیایی کارشناس فوتبال در این خصوص به مهر گفت:شرایط خوبی بر فوتبال ایران حاکم نیست و نگرانی همه اهالی فوتبال این است نمود این شرایط را در جام جهانی قطر ببینیم. همه باید تلاش کنند تا شرایطی پدید آید که بهترین عملکرد را از تیم ملی در قطر شاهد باشیم و شاید در این مسیر لازم باشد برخی ها از منافع شخصی خود گذشته و به منافع ملی بیشتر فکر کنند.کارشناس فوتبال در خصوص ۳ کاندیدای اصلی ریاست فدراسیون فوتبال بیان داشت:متاسفانه فرهنگ ما طوری هست که در جامعه بیش از آنکه نقاط قوت افراد پررنگ شود، نقاط منفی و ضعف افراد بُلد می شود. هیچیک از ما بی عیب نیستیم و هیچیک از ما هم سراسر عیب نیستیم. جناح هایی که در جریان این جنگ قدرت قرار گرفته اند نباید به تخریب کاندیداهای مقابل بپردازند. بلکه بهتر است هر یک از این جناح ها قابلیت های مثبت و نقاط قوت کاندیدای مورد نظرشان را پررنگ جلوه دهند.وی افزود:از نظر من نقطه قوت مهدی تاج روابط بسیار خوب بین المللی، سال ها تجربه در مدیریت فوتبال و قدرت رایزنی بالای بین المللی است. نقطه قوت میرشاد ماجدی در جوانی، تسلط بر قوانین، دانستن زبان و پله پله رشد کردن در مسیر مدیریت است و نقطه قوت عزیز محمدی هم سال ها تجربه موفق مدیریت سازمان لیگ و مدیریت را به خوبی بلد است. شاید این فرضیه از نظر خیلی ها عملی نباشد اما از نظر من بهترین حالت ائتلاف این ۳ نفر است و اینکه این ۳ نفر کابینه شان در هم تلفیق شود.اولیایی تصریح کرد:در زمانه ای هستیم که دیگر رییس فدراسیون مثل سابق اختیار تام ندارد و این موضوع در عزل عزیزی خادم کاملاً به چشم آمد. دوره رییس محوری و رییس سالاری در فوتبال به سر آمده و در فدراسیون هم یک رییس به تنهایی اختیار تام ندارد. اگر این ۳ نفر و اعضای کابینه آنها جمع شوند و یک کابینه را تشکیل دهند، می توانند بر بخشی از گستردگی فوتبال مدیریت خوبی داشته باشند.مدیر سابق باشگاه های استقلال و پاس تاکید کرد:هر یک از این دوستان به ریاست فدراسیون برسد شاید دیگران محکوم به دوری از مدیریت بخش هایی از فدراسیون باشند که شایستگی آن را دارند. اما در صورت شکل گیری این ائتلاف، قطعاً قدرت فدراسیون فوتبال در اداره امور در سال منتهی به جام جهانی چندین برابر می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاظم اولیایی: دوره رییس محوری و رییس سالاری در فوتبال به سر آمده است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×