روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شاهرخ بیانی: استقلال می‌ توانست در نقل و انتقالات بهتر باشد؛ رفتاری که با اسکوچیچ شد درست نبود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شاهرخ بیانی: استقلال می‌ توانست در نقل و انتقالات بهتر باشد؛ رفتاری که با اسکوچیچ شد درست نبود

شاهرخ بیانی معتقد است استقلال در نقل و انتقالات می توانسته بهتر عمل کند.به گزارش طرفداری، شاهرخ بیانی در خصوص شرایط این روزهای استقلال به ایلنا گفت:استقلال شرایط خوبی دارد و در نقل و انتقالات هم به نظرم در مجموع خوب عمل کرد، هرچند نفرات مهمی مثل دانشگر و حسین زاده را از دست داد که بازیکنان مهمی بودند ولی در مجموع با توجه به ورودی و خروجی ها و تمدیدی ها فکر می کنم عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات مثبت بود. وی افزود:در مورد جدایی بازیکنان هم به نظرم خود باشگاه مقصر است. دانشگر مدافع خوبی بود و جایگزین کردن چنین بازیکنی کار سختی است خصوصاً اینکه به یکی از رقیبان استقلال در راه قهرمانی پیوسته است. از سمت دیگر بازیکنی مثل حسین زاده با این شرایط سنی خوب به دلیل داشتن بندی در قراردادش می تواند به راحتی جدا شود. برخلاف اینکه می گویند پول خوبی به استقلال رسیده به نظرم این بند به ضرر استقلال بود و می شد یک دو سال دیگر با چند برابر این رقم حسین زاده را فروخت و نمی دانم چرا چنین بندی با این رقم پایین در قراردادش گنجانده بودند. به هر جهت استقلال از رفتن این دو بازیکن ضرر کرد. بیانی در ادامه گفت:فکر می کنم استقلال دل خط حمله به خوبی تقویت شده و فصل قبل نقطه ضعف تیم خط حمله بود و اینکه استقلال سخت و کم گل می زد و بیشتر به خاطر انسجام دفاعی خوب نتیجه می گرفت و حالا فکر می کنم این مشکل برطرف شده است. خصوصاً جذب بازیکنان با تجربه مثل کاوه رضایی و سجاد شهباززاده اتفاق خوبی بود که استقلال ثمره اش را در لیگ می بیند. پیشکوست استقلال در مورد ساپینتو هم خاطرنشان کرد:شناختی روی او نداریم و باید صبر کنیم و عملکردش را ببینیم. بارها مربیان مطرح وارد ایران شدند و نتیجه نگرفتند و از سوی دیگر مربیان کم اسم و رسم تر نتایج خیلی خوبی کسب کردند. من با توجه به شنیده ها و اینکه می گویند مربی سختگیری است و تمرینات پرفشاری برای بازیکنان گذاشته امیدوارم بتواند نتایج خوبی کسب کند. بیانی در مورد وضعیت تیم ملی هم خاطرنشان کرد:به نظرم فدراسیون باید مدیریت بهتری روی بازیکنان انجام می داد تا کار به دودستگی نکشد و حالا کار برای جمع کردن این تیم برای هر مربی سخت است. اسکوچیچ نتایج خوبی گرفته است و در حال حاضر هم فرصت کافی برای آوردن گزینه دیگری نداریم و نباید این جو به راه می افتاد. حالا بحث یکی مثل کی روش که روی تیم و بازیکنان شناخت دارد متفاوت است و در مورد او هم باید مخفیانه مذاکره انجام می شد و هروقت اگر شرایط فراهم می شد قراردادش را امضا می کردند نه اینکه بدون داشتن گزینه جانشین بیایند و بگویند اسکوچیچ برکنار شده و دوباره او را برگردانند. مربی در این شرایط کار از دستش خارج می شود. وی در پایان در مورد وضعیت تیم هوادار هم خاطر نشان کرد:تیم خوبی داریم و هوادار فصل قبل اولین تجربه لیگ برتری اش بود و الان هنوز هم در راه کسب تجربه است. سعی کردیم با توجه به بضاعت مان در پنجره بازیکن جذب کنیم و نقاط ضعف را برطرف کنیم. تیم خوبی داریم و امسال هوادار از تیم های خوب لیگ است که مثل همه تیم های ساکت الهامی می تواند یقه تیم های پرمهره را بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شاهرخ بیانی: استقلال می‌ توانست در نقل و انتقالات بهتر باشد؛ رفتاری که با اسکوچیچ شد درست نبود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×