روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ارسلان مطهری با چهره جدید در تمرین استقلال / عکس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ارسلان مطهری با چهره جدید در تمرین استقلال / عکس

چهره ارسلان مطهری سوژه جذاب تمرین روز گذشته استقلال بود.به گزارش طرفداری، چهره ارسلان مطهری را در سال هایی که در استقلال حضور دارد معمولا با ریش و سبیل دیده بودیم اما او در تمرین روز گذشته با ریش تراشیده و سبیل در تمرین آبی ها شرکت کرد.چهره جدید مطهری باعث شد بازیکنان استقلال با مهاجم آبی ها شوخی کنند و این اتفاق جالبی را در تمرین روز گذشته رقم زد.گفتنی است مطهری در این فصل باید با مهاجمان با کیفیتی مثل شهباززاده و کاوه رضایی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی رقابت کند و طبیعتا کارش در این فصل بسیار سخت است.بیشتر بخوانید:گزارش تمرین استقلال | تنیس فوتبال شاداب به جای بازی با الوکرهروش جالب ریکاردو ساپینتو برای خلوت کردن خط حملهباشگاه تراکتور مشتری جدید ارسلان مطهری

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ارسلان مطهری با چهره جدید در تمرین استقلال / عکس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×