روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "احتمال جدایی چند بازیکن استقلال پس از اردوی ترکیه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

احتمال جدایی چند بازیکن استقلال پس از اردوی ترکیه

احتمال دارد چند بازیکن استقلال در بازگشت از ترکیه اقدام به جدایی از این تیم کنند.به گزارش طرفداری، در دو بازی دوستانه استقلال در اردوی ترکیه تعدادی از بازیکنان این تیم فرصت کمی برای بازی کردن پیدا کردند.در این بین شنیدیم تعدادی از بازیکنان استقلال ممکن است در بازگشت از اردوی ترکیه اقدام به جدایی از جمع آبی پوشان کنند تا دقایق بیشتری فرصت بازی کردن به دست بیاروند.البته این بازیکنان با استقلال قرارداد دارند و برای جدایی از این تیم حتما باید از باشگاه رضایتنامه دریافت کنند و قرار است ساپینتو در مورد آنها نظر نهایی را بدهد.بیشتر بخوانید:جدایی آرش رضاوند از استقلال قطعی شدشاهرخ بیانی: استقلال می توانست در نقل و انتقالات بهتر باشد؛ رفتاری که با اسکوچیچ شد درست نبودپرونده استقلال - محمد محبی بسته شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " احتمال جدایی چند بازیکن استقلال پس از اردوی ترکیه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×