روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آخرین تلاش سیاوش یزدانی برای بازگشت به استقلال / این قسمت؛ کفالت پدر" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آخرین تلاش سیاوش یزدانی برای بازگشت به استقلال / این قسمت؛ کفالت پدر

سیاوش یزدانی طی روزهای گذشته راه جدیدی برای بازگشت به استقلال را امتحان کرده است.به گزارش طرفداری، بعد از معافیت محمدحسین مرادمند از سربازی و بازگشت به استقلال، حالا سیاوش یزدانی هم آخرین تلاش های خود را برای بازگشت به جمع آبی پوشان به کار گرفته است.بعد از اینکه سیاوش یزدانی متوجه شد نمی تواند با قبولی در آزمون دکتری به استقلال برگردد، حالا او راه جدیدی را انتخاب کرده است و قصد دارد از راه کفالت پدرش بتواند شرایط بازگشت به استقلال را فراهم کند.در این بین ملوان هم به دنبال این بازیکن است و اگر سیاوش یزدانی نتواند معافیت از سربازی بگیرد، دوران خدمتش را در ملوان پشت سر خواهد گذاشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آخرین تلاش سیاوش یزدانی برای بازگشت به استقلال / این قسمت؛ کفالت پدر از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×