روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رضایت ساپینتو از اردوی ترکیه و هشدار به رقیبان استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رضایت ساپینتو از اردوی ترکیه و هشدار به رقیبان استقلال

به گزارش طرفداری، ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال رضایت خودش را از روند آماده سازی این تیم در اردوی ترکیه اعلام کرد.ساپینتو در مورد وضعیت تمرینی استقلال با انتشار متنی اعلام کرد: "پیش فصل را پشت سر می گذاریم! دیدن کار گروهی سخت و روحیه فوق العاده تیمی، عالی است. در روزهای پیش رو تمرینات و تست های بیشتری خواهیم داشت تا فصل را به بهترین شکل ممکن شروع کنیم."تیم استقلال تمرینات آماده سازی پیش فصل لیگ بیست و دوم را در شهر آنکارا پشت سر می گذارد. آبی پوشان ممکن است در روزهای آینده سومین بازی تدارکاتی خود را نیز در این اردو برگزار کنند. شاگردان ساپینتو طبق برنامه قرار است روز جمعه به تهران برگردند و مرحله بعدی آماده سازی را در خانه آغاز کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رضایت ساپینتو از اردوی ترکیه و هشدار به رقیبان استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×