روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جواد نکونام - استقلال؛ جدال ساپینتو و آلترناتیو ایرانی اش در هفته هشتم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جواد نکونام - استقلال؛ جدال ساپینتو و آلترناتیو ایرانی اش در هفته هشتم

استقلال و فولاد خوزستان در هفته هشتم با هم دیدار می کنند.به گزارش طرفداری، در ابتدای فصل مدیران استقلال به دنبال جواد نکونام بودند تا او را جایگزین فرهاد مجیدی کنند ولی در نهایت به خاطر جو هواداری موجود، نکونام از آمدن به استقلال پشیمان شد.بعد از آن ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد.حالا با وجود اینکه ساپینتو سرمربی استقلال شده هم از جواد نکونام به عنوان مهم ترین آلترناتیو ایرانی او یاد می شود.طبق قرعه کشی لیگ برتر استقلال باید در هفته هشتم به مصاف فولاد برود. بازی برگشت دو تیم هم در هفته بیست و سوم برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جواد نکونام - استقلال؛ جدال ساپینتو و آلترناتیو ایرانی اش در هفته هشتم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×