روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بررسی قرعه پرسپولیس در لیگ بیست و دوم؛ سه هفته دشوار!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بررسی قرعه پرسپولیس در لیگ بیست و دوم؛ سه هفته دشوار!

پرسپولیس رقبای خود برای رقابت های لیگ بیست و دوم شناخت.به گزارش طرفداری، پرسپولیس در قرعه کشی رقابت های لیگ بیست و دوم رقبای خود را شناخت و از لحاظ قرعه و تراکم رقبای سخت، صاحب یک قرعه نسبتا دشوار شده است.پرسپولیس در همان هفته اول باید در خانه ذوب آهن به مصاف شاگردان مهدی تارتار برود و پس از آن در هفته دوم مقابل فولاد بازی می کند و همین بازی را می توانیم به عنوان اولین محک جدی کادر فنی پرسپولیس بدانیم. شاگردان یحیی گل محمدی در هفته سوم به مصاف آلومینیوم و مهدی رحمتی می رود تیمی که فصل گذشته پرسپولیس را با نتیجه 3-2 در تهران شکست داد. سرخ ها در هفته چهارم باید به مصاف نفت آبادان بروند و این تیم در هفته های بعدی مقابل هوادار و نفت مسجدسلیمان بازی می کند. سرخ ها هم مثل استقلال در 6 هفته اول باید با یک رقیب سرسخت بازی کند.گلوگاه فصل برای یحیی گل محمدی؛ سه هفته دشوارپرسپولیس باید در هفته هفتم باید از تراکتور میزبانی کند و سپس میهمان تیم سپاهان و خوزه مورایس است و پس از این دو بازی دشوار باید به مصاف مس رفسنجان برود. پرسپولیس اگر از این سه هفته به سلامت گذر کند گام بزرگی را برای قهرمانی برداشته است. پرسپولیس در هفته دهم باید به مصاف ملوان برود و در فضای پیش داربی هم با مس کرمان بازی می کند و در هفته دوازدهم هم سرانجام به مصاف رقیب سنتی خود می رود. پس از بازی با استقلال شاگردان گل محمدی در سه هفته پایانی نیز به مصاف پیکان، گل گهر و نساجی رفتند.در مجموع پرسپولیس قرعه سخت تری نسبت به استقلال دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بررسی قرعه پرسپولیس در لیگ بیست و دوم؛ سه هفته دشوار! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×